|
![](images/polaroid_011.jpg) |
|
![](images/shop_c_left.gif) |
|
|
|
![](images/shop_m_left.gif) |
|
|
|
![](images/shop_s_left.gif) |
|
![](images/shop_p_left.gif) |
|
![](images/shop_pp_left.gif) |
|
|
|
Το καλάθι αγορών σας
είναι άδειο!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
![](images/m_o_12b_title.gif) |
|
|
Κατηγορία Μουσικής: Rock |
|
|
![](images/products/ekswfyllo steve tesser small.jpg) |
|
Steve Tesser - Μη Με Ξυπνάς |
|
Το νέο album του Steve Tesser (Στήβ Τεσσέρ) περιλαμβάνει 13 διαφορετικές μουσικές απόψεις, με σύγχρονα κι αισθαντικά ακούσματα. 13 μοναδικά τραγούδια επηρεασμένα από την ελληνική μουσική κουλτούρα και προσθέτοντας το δικό του μουσικό ηχόχρωμα ο Steve Tesser κυκλοφορεί από την εταιρεία “ΖΕΥΞΙΣ MUSIC” την δεύτερη προσωπική δισκογραφική του δουλειά με τίτλο : “ΜΗΝ ΜΕ ΞΥΠΝΑΣ”. |
|
|
|
|
![](images/products/100-001-TF_th.jpg) |
|
Θωμάς Φώτης - Αλήθεια τι θα 'κανες; |
|
Πέντε χρόνια μετά την τελευταία του δουλειά με τίτλο "Ξεχασμένο Τάμα", ο Θωμάς Φώτης επανέρχεται με ένα άλμπουμ με τίτλο "Αλήθεια τι θα 'κανες;" |
|
|
|
|
![](images/products/cover notes portokali peristeris_small.jpg) |
|
Φίλιππος Περιστέρης - Νότες σε Αχνό Πορτοκαλί |
|
H Ζεύξις Music παρουσιάζει τη νέα δισκογραφική δουλειά του συνθέτη Φίλιππου Περιστέρη με τίτλο Νότες σε αχνό πορτοκαλί. Πρόκειται για 23 τραγούδια, (18 σε Ελληνικούς και 5 σε Αγγλικούς στίχους), κυρίως σε Rock και Ambient Rock ύφος. |
|
|
|
|
![](images/products/paralos eksofyllo small.jpg) |
|
Κώστας Λεμονίδης - Πάραλος |
|
Η Ζεύξις Μusic παρουσιάζει τη νέα δισκογραφική δουλεία του Κώστα Λεμονίδη με τίτλο «Πάραλος». |
|
|
|
|
![](images/products/eksofyllo_lemonidis_small.jpg) |
|
Κώστας Λεμονίδης - Εμμανουηλίδου 13 |
|
Η νέα δισκογραφική δουλειά Κώστα Λεμονίδη που υπογράφει τη μουσική και τους στίχους. Συμμετέχουν δημιουργικά ο Τάσος Μεταξάς, η Χριστίνα Καλογεροπούλου, η Αγνή Παλάτζα και η Δήμητρα Μαστορίδου. |
|
|
|
|
![](images/products/enCORE Ela ki esy mazi cover_small.jpg) |
|
enCORE - Έλα κι εσύ μαζί (Digital Album) |
|
Η Θεσσαλονίκη σίγουρα έχει να πει πολλά για τους enCORE που συνεχίζουν να χαράζουν το δικό τους, ξεχωριστό δρόμο στο χώρο της rock σκηνής της πόλης. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|